את מדהימה כזו, וחושבת על הכל...במעט פגישות שהיו לנו עד היום עזרת לי לעשות מהפך בחיים שלי, בעבודה, בזוגיות, עם הבן שלי. את מתנה שהגיעה אליי בזמן הכי נכון. אני ממש אוהבת אותך.
א' , מאזור המרכז
"בהתחלה לא רציתי להיכנס לתהליך, אבל אני שמחה שהחלטתי להיות חלק, הפגישות עם פני עזרו לי להבין הרבה דברים על עצמי. לקבל את עצמי, לדעת לבחור נכון ולהיות שלמה עם הבחירות וההחלטות שלי. הייתי מחכה למפגשים עם פני ובעיקר יוצאת מהמפגשים באורות ועם הרבה תובנות. שמחה שלקחתי חלק בתהליך הזה, ובזכות התהליך עשיתי שינוי ואני עדיין ממשיכה את התהליך בחיי היום יום שלי"
שירה, מאזור המרכז
"בתחילת התהליך הייתי סקפטי כי ניסיתי תהליכים כאלה שלא הצליחו, וגם לתהליך הזה נתתי כמה מפגשים בודדים. אני טיפוס שלא נפתח ומדבר הרבה, אך את הצלחת כל מפגש לקלף אותי כמו בצל, את תקפת את הנושא מכמה זוויות ולא ויתרת ונכנסת לפרטים הקטנים (הפרופיל באתר). קיבלתי הרבה כלים ותובנות על עצמי, עכשיו זה הזמן שלי לעבוד עם הכלים שקיבלתי ממך, ולהגשים את כל המטרות שלי. תודה על הכל."
ע' מאזור המרכז
"החלטתי לקחת אימון אישי ולהבין על מה חשוב שאני אשנה בחיי ובגישה שלי. הרגשתי פשוט תקועה וחסומה, ולא מבינה למה זה קורה לי. ופה אני רוצה להודות לפני, המאמנת שלי, שעזרה לי להבין שזה אפשרי, ונתנה בי אמון שאני אצליח, כי לפעמים במרוץ החיים אין תמיד זמן לעצור ולהבין למה. ופה אני רוצה להמליץ בחום ומלא אהבה על פני, שהצליחה עם חיוך שמחמם ופותח את הלב, לתת לי מקום לפרוק את שעל ליבי, לשתף בהכל, וואלה זה לעצמו לא מובן מאליו. לגלות כל כך הרבה רגישות מצידה, לתת לי את הכלים הנכונים להתמודד עם מצבים לא קלים שלי, ודי לזכותה לראות שהכל אפשרי אם יש רצון להצליח ולשנות. ממליצה לכל מי שרוצה לעשות שינוי חשיבה וצמיחה עצמית. אל תחכו, לי זה עזר בגדול."
א' מאזור הדרום