The best way to get something done is to begin

"את מדהימה כזו, וחושבת על הכל… במעט פגישות שהיו לנו עד היום עזרת לי לעשות מהפך בחיים שלי, בעבודה, בזוגיות, עם הבן שלי.
את מתנה שהגיעה אליי בזמן הכי נכון.
אני ממש אוהבת אותך."

ט', תל אביב

"הגעתי לתהליך לאחר שנים קשות של צער, מתוך מקום של שאיפה לשינוי.
בחרתי בדרך זו על מנת לשפר את מי שאני ולהבטיח לעצמי עתיד טוב מההווה.
תהליך האימון התעלה על כל הציפיות.
על אף שהאמנתי ששינוי דרך החשיבה שלי ידרוש מאמצים כבירים, המעבר היה משמעותי, משחרר ומחבק.
בדיוק בזאת התהליך תרם לי.
הוא שחרר אותי מהעבר ונתן לי הזדמנות לחיים חדשים.
אני מצאתי את תהליך האימון עוזר בצורה שאין דומה לה.
הוא אמנם דרש ממני הרבה חשיבה ועשייה, אך העניק לכך משמעות.
כמוני, שרציתי שינוי וקיבלתי אותו, אני ממליץ ללכת לאימון לכל מי שחפץ לשנות את הרגלי החשיבה שלו ומוכן לתהליך משנה עולמות."

רותם, שוהם

"בהתחלה לא רציתי להיכנס לתהליך, אבל אני שמחה שהחלטתי להיות חלק, הפגישות עם פני עזרו לי להבין הרבה דברים על עצמי.
לקבל את עצמי, לדעת לבחור נכון ולהיות שלמה עם הבחירות וההחלטות שלי.
הייתי מחכה למפגשים עם פני ובעיקר יוצאת מהמפגשים באורות ועם הרבה תובנות.
שמחה שלקחתי חלק בתהליך הזה, ובזכות התהליך עשיתי שינוי ואני עדיין ממשיכה את התהליך בחיי היום יום שלי"

שירה

"בתחילת התהליך הייתי סקפטי כי ניסיתי תהליכים כאלה שלא הצליחו, וגם לתהליך הזה נתתי כמה מפגשים בודדים.
אני טיפוס שלא נפתח ומדבר הרבה, אך את הצלחת כל מפגש לקלף אותי כמו בצל, את תקפת את הנושא מכמה זוויות ולא ויתרת ונכנסת לפרטים הקטנים קיבלתי הרבה כלים ותובנות על עצמי, עכשיו זה הזמן שלי לעבוד עם הכלים שקיבלתי ממך, ולהגשים את כל המטרות שלי.
תודה על הכל."

ע', אזור המרכז

"עברתי אצל פני תהליך שהוא לא פחות ממהפך.
פני עזרה לי להתחבר לחוזקות שלי, שבעזרתן פרצתי דרך כל המגבלות והצלחתי להביע את המקסימום שלי, הן ברמה הפיזית (השלתי 20 קילו ממשקלי, סלטות, נינג'ה ועוד) והן ברמה המקצועית בה התקדמתי משמעותית לעבר הגשמת הייעוד שלי.
פני ידעה לנתב את התהליך, לשלוט בקצב (על אף הרצון התמידי שלי להאיץ – עוד שיעור) יחד עם זאת, הדגישה שהכל מגיע ממני.ממליץ בחום לכל אדם שמעוניין למקסם את עצמו תוך פעולה על פי ערכיו הפנימיים."

מעיין, תל מונד

"הגעתי לתהליך אחרי שאבא שלי נפטר, בניסיון לעבד את הקשר שלנו, ולהמשיך הלאה.
סיבות נוספת היו רצון ליצור ולתחזק קשרים אחרים, להתפתח בפן המקצועי ולהקדיש יותר זמן לתהליך
היצירתי שלי.
התהליך עוזר לי לזהות דפוסים מחשבתיים ורגשיים שלא תורמים לי ולמערכות היחסים שלי, להבין מדוע הם השתקעו בי ולהתחיל לשנות אותם.
באופן דומה, התהליך עוזר לי לראות מחסומים שהצבתי לעצמי (בלי להתכוון ובלי להיות מודעת אליהם) בתהליך היצירתי שלי, להתגבר עליהם, ולהתקדם לכיוון הרגלים חדשים.

בזכות התהליך, אני מצליחה להתמודד עם רגעים מאתגרים בחיי באופן שמרגיש נכון ונאמן לעצמי, לראות אותם כהזדמנויות ללמידה ולצמיחה, להתמקד בדברים שכן ביכולתי לשנות, וליהנות מהדרך שמקרבת אותי למי שאני רוצה להיות.
תהליך האימון מתמקד במתאמן/ת, במטרות ובמשאלות שלה, ומספק מרחב והזדמנות לחקור דרכים שונות להגיע למטרות ולממש את מה שהיא מאחלת לעצמה.
התהליך יכול להיות ממוקד, קצר ופרקטי, ונותן המון כלים המותאמים אישית למתאמנת, שיוכלו לשרת אותה בהתמודדות הספציפית שהביאה אותה לאימון, אבל גם בהמשך הדרך, כשיעורים לחיים, שיעזרו לה
ללוות
את עצמה.

למי התהליך מתאים?
המחשבה הראשונית: לכולם! המחשבה היותר מעמיקה: לכל מי שמרגישה שיש דברים שעוצרים או מעכבים אותה – גם אם היא לא יודעת מה הם – בדרך לחיים שהיא מאחלת לעצמה."

שיר, ארה"ב

"ההורות שאבה אותי לאורך חיים עם תחושה שאני בצד.
הגעתי לפני אחרי שראיתי את הקפיצה הקוונטית שבעלי עשה (בתהליך אימון איתה) ורציתי גם.
השינוי שעברתי בשנה האחרונה, בעזרת האימון, הוא מעבר ממקום בו הייתי מתוסכלת, ביקורתית, שקועה בדפוסים שעוצרים אותי מלהיות מאושרת, למקום שבו הרגשתי שחזרתי הביתה, חזרתי לעצמי, להקשיב לרחשי ליבי, למצוא את הכוחות המדהימים שטמונים בי, ולחתור להגשמה ולחיים מלאי משמעות.

על אף השינוי הגדול, פני עדיין מלווה אותי והאימון, בדיוק כמו אימון גופני שומר בי את היכולת להיות במקסימום שלי ביום יום."

אנה, אזור השרון

"אל פני הגעתי כשחיפשתי מסגרת טיפולית שונה, לא ידעתי מה זה "אימון הוליסטי" ובשיחתנו הראשונה בטלפון הייתי מאוד ישירה לגבי הציפיות שלי מהתהליך ומהמטפלת, פני היתה כנה וישירה לא פחות.
החל מהאימון הראשון הרגשתי שפני מקשיבה ורואה אותי, יותר מאשר מה שאני אומרת, היא מצליחה לזהות גם את מה שאני לא אומרת מפורשות, את מה שהנפש שלי אומרת לה בין השורות… עשינו אימונים בקליניקה, עברנו לאימוני זום, הקשר ביננו התהדק ואני מרגישה שפני היא אחד העוגנים המשמעותיים בחיי.

התהליך האימוני עבורי הוא טיפולי לכל דבר, אבל כזה שמאפשר לי להסתכל על עכשיו וקדימה, אני לא דורכת במקום ולא שוקעת בעבר, אני מכירה את דפוסי החשיבה והרגש הטבועים בי ועובדת איתם כדי להשיג את המטרות שלי.

אני זוקפת לזכות האימון עם פני הרבה ממה שקורה בחיי היום, התקדמות שעשיתי, חלומות שאני מגשימה, משימות שאני מבצעת, דברים קטנים, בינוניים ועצומים. השגתי ואני ממשיכה להשיג את הערך שאני מחפשת, כשפני מובילה אותי, מאתגרת אותי ומדייקת איתי לאורך כל הדרך.

אני ממליצה לכל מי שקשה לו לשחרר, בעל ציפיות גבוהות שלעתים חוסם את עצמו לא בכוונה, לתת לפני
לעזור לו."

עדי, תל אביב

"הגעתי לתהליך האימון, לאחר שכבר כמה שנים אימצתי לי כדרך חיים השקעה בעצמי, שכוללת זמן איכות להתפתחות אישית, מסדנאות, מדיטציות ועד לטיפולים ובעיקר אימונים אישיים, זה במקביל לעיסוק מקצועי בתחומי הניהול וחיפוש קאוצ'ינג בתחומי העשייה המקצועיים.

התהליך תורם לי קודם כל בעצם קיומו, זמן איכות ושקט, כלים של ניתוח וחיפוש, הגדרת חזון יעדים ומטרות, מעקב אחר ביצועים ושיפורים, ובעיקר יכולת זיקוק וחיפוש פנימי לאמונות מעכבות, התמרה באמונות מקדמות וחיפוש פנימי שלעיתים נחבא ומייצר עיכובים בהצלחות או תחושות מציקות.
האימון האישי מאפשר צלילה פנימה תוך התמקדות בי המתאמן, זו מתנה עצמית נהדרת, זמן שבו חוץ מלתת גם אני מקבל ודואג לעצמי, שואל את עצמי מה נשמע, מחפש מה היה לי, מה פגש אותי וכיצד אני משיג את המטרות שלי הלאה קדימה, האימון גם מזכיר לי את העוצמות והחוזקות שלי, וגם במהלך השבוע השוטף מנחה אותי מבפנים, עם השאלות, עם המשימות, ומניע אותי לחפש תשובות והצלחות שאני חפץ בהם.

האימון לדעתי מתאים למי שמבין שאפשרי להצליח, למי שמגיע בראש פתוח ועם מודעות רחבה, הכרות עם עולם ההתפתחות ותת המודע, הכרת מושגים בפסיכולוגיה חיובית וחקר הצלחות, למי שמוכן לשלם את מחיר ההצלחה ויודע שהיא אפשרית עבורו, ולמי שרוצה להרגיש טוב יותר באופן כללי.
לסיום,
כמי שנחשף לעולמות תוכן עשירים בתחומי ההתפתחות וכמי שמצוי בליבה של העשייה בחיי היומיום, בתפקידי ניהול בכירים, יזמות והנעת תהליכים בתחומים חברתיים ומשפטיים, פגשתי בפני כמאמנת בגישה הוליסטית, הדוגלת בדרך חיים ובעיקר מתוך ניסיון משולב מתחומי האימון ובתחומי עשייה מקצועיים ומעשיים, שילוב מיוחד שהביא אותי בתהליך האימון ובפרקי זמן קצרים יחסית לפריצות דרך משמעותיות, לדוגמה, הפסקת עישון, פיתוח תחביבים כמו ריקוד ושחיה, פיתוח מקורות הכנסה נוספים, ושיפור מיומנויות הוריות ואישיות, ממליץ בחום!"


מוטי, מודיעין

"החלטתי לקחת אימון אישי ולהבין על מה חשוב שאני אשנה בחיי ובגישה שלי. הרגשתי פשוט תקועה וחסומה, ולא מבינה למה זה קורה לי.
ופה אני רוצה להודות לפני, המאמנת שלי, שעזרה לי להבין שזה אפשרי, ונתנה בי אמון שאני אצליח, כי לפעמים במרוץ החיים אין תמיד זמן לעצור ולהבין למה.
ופה אני רוצה להמליץ בחום ומלא אהבה על פני, שהצליחה עם חיוך שמחמם ופותח את הלב, לתת לי מקום לפרוק את שעל ליבי, לשתף בהכל, וואלה זה לעצמו לא מובן מאליו.
לגלות כל כך הרבה רגישות מצידה, לתת לי את הכלים הנכונים להתמודד עם מצבים לא קלים שלי, ודי לזכותה לראות שהכל אפשרי אם יש רצון להצליח ולשנות.
ממליצה לכל מי שרוצה לעשות שינוי חשיבה וצמיחה עצמית.
אל תחכו, לי זה עזר בגדול."

א', אזור הדרום

כיתבו לי

Call Now Button